MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zapraszamy na konferencję Prosumpcjonizm pop-przemysłów. Analiza polskich przedsiębiorstw z branży rozrywkowej - 5.12.2013 r. o godz. 12.00 w Collegium Civitas (XII p. PKiN).

Fundacja Wiedza Lokalna oraz Collegium Civitas zapraszają na konferencję podsumowującą roczny projekt badawczy Prosumpcjonizm pop-przemysłów. Analiza polskich przedsiębiorstw z branży rozrywkowej.

Celem badania było pokazanie, na ile polskie przemysły pop-kulturowe (wydawcy gier, komiksów, książek, filmów, seriali TV i muzyki) w wytwarzanie i promowanie swoich produktów angażują fanów oraz jak ta współpraca kształtuje się w odniesieniu do poszczególnych branż. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W programie konferencji m.in.: panel ekspercki z udziałem przedstawicieli przemysłów pop-kulturowych (Michał Przymusiński – Crowley Media, Piotr Kabaj - Parlophone Music Poland, Michał Wiaderek - Kayax).

Do wzięcia udziału w wydarzeniu zaproszone są zarówno osoby badawczo oraz zawodowo zainteresowane procesami zachodzącymi na styku kultury popularnej, ekonomii i marketingu. Koordynatorem projektu jest dr Piotr Siuda.

www.wiedzalokalna.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt