MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Konkurs na pomysł jest inicjatywą Pro Publico Bono, organizowaną od 2009 roku przez Kancelarię Prawno-Patentową Jarzynka i Wspólnicy. Skierowany jest głównie do studentów oraz łączy w sobie możliwość rozwinięcia talentów i okazję do uzyskania praw w zakresie własności intelektualnej. Organizatorzy chcą zainspirować młodych ludzi do twórczego działania, a także doprowadzić do prawnego sfinalizowania pomysłów, które powstały lub powstają w ich głowach.

Konkurs na Pomysł daje ogromne możliwości oraz szansę na rozwój bez obaw o koszty pomocy prawnej. Najlepszym tego dowodem są zakończone sukcesem poprzednie edycje oraz to, iż jeden z laureatów otrzymał złoty medal na 41. Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości, Nowoczesnej Techniki i Wyrobów w Genewie. Dla zwycięzców oferowana jest profesjonalna obsługa prawna w zakresie własności intelektualnej, obejmującą dokonanie wszelkich czynności i opłat związanych z procedurą zgłoszeniową wynalazku (wzoru użytkowego) przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.

31 października 2013 roku zakończyła się IV edycja Konkursu na Pomysł. Po raz pierwszy dla finalistów zostało zorganizowane szkolenie z zakresu ochrony własności intelektualnej oraz komercjalizacji własnych projektów. Swoją wiedzą podzielili się Robert Jarzynka i Michał Jędrzejewski, rzecznicy patentowi z Kancelarii Prawno-Patentowej Jarzynka i Wspólnicy oraz Rafał Kander z Fundacji Polski Instytut Badań i Rozwoju.

Aby wziąć udział w V edycjim, należy wypełnić formularz, w którym trzeba krótko opisać swój pomysł. Jury wybierze projekty, które przejdą do kolejnego etapu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2014 roku.

Więcej informacji o samym konkursie, relacje z poprzednich edycji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej oraz profilu Facebook:

www.konkursnapomysl.pl
www.facebook.com/konkursnapomysl

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

konkurs na pomysl b

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt