MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


studniówka trojka gIII LO im. Marynarki Wojennej w Gdyni jest jedną z niewielu szkół ponadgimnazjalnych, w których uczniowie klas maturalnych swoją studniówkę organizują w budynku szkolnym.

W tym roku bal w „Gdyńskiej Trójce” odbyła się 15 stycznia i zgodnie z długoletnią tradycją uczniowie bawili się w murach liceum.

Przygotowywany przez kilkanaście prób polonez na ponad 100 par w choreografii Pani Małgorzaty Henicz – nauczycielki WFu w – podziwiali licznie przybyli rodzice maturzystów oraz nauczyciele. Po wybrzmieniu ostatnich taktów, kilkadziesiąt par zatańczyło walca angielskiego. Następnie Pan Dyrektor Wiesław Kossakowski wzniósł toast na cześć maturzystów i tym samym bal został oficjalnie rozpoczęty.
W programie studniówki znalazło się także miejsce na występ działającego już od ponad 15 lat pod opieką artystyczną Pani Ewy Niwińskiej-Lipińskiej, kabaretu szkolnego CHAŁA, który w „krzywym zwierciadle satyry” przedstawił życie szkoły. Na maturzystów czekały również pamiątkowe fotografie, występy wokalne uczniów a przede wszystkim wiele godzin fantastycznej zabawy przerwanej na moment o północy na konsumpcję ogromnego tortu „III LO w Gdyni”. Studniówka zakończyła się o godz. 4.00 nad ranem w niedzielę 16 stycznia.

Jeżeli Wasza studniówka była równie fantastyczna, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt