MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01

www.lazarski.pl

rekrutacja@lazarski.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

PODEJMUJEMY nowe wyzwania

Kształcąc przyszłych menedżerów, lekarzy, prawników czy pilotów, wprowadzamy do edukacji innowacje, które przygotowują ich do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

W Uczelni Łazarskiego od ponad 25 lat kształcimy specjalistów na Wydziale Prawa i Administracji, Ekonomii i Zarządzania, a od 3 lat na Wydziale Medycznym. W odpowiedzi na wymagania rynku pracy systematycznie uruchamiamy nowe kierunki i specjalności, ponieważ rok 2020 dobitnie pokazał, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Jesteśmy na nią gotowi.

WYDZIAŁ MEDYCZNY
Na Wydziale Medycznym nacisk kładziemy przede wszystkim na indywidualizację procesu nauczania – zajęcia prowadzone są w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technologicznych. Grupy kliniczne liczą maksymalnie 4 osoby. Partnerami Wydziału Medycznego są m. in.: Centrum Zdrowia Dziecka, Wojskowy Instytut Medyczny, NIGRiR i wiele innych prestiżowych ośrodków.

Decyzją Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunek lekarski UŁa jako jeden z niewielu w Polsce uzyskał ocenę wyróżniającą w kryterium opieki nad studentami oraz wsparcia w procesie uczenia się.

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI
Uczelnia Łazarskiego posiada jeden z najlepszych niepublicznych wydziałów prawa w Polsce. Renomę przyniosły mu innowacyjne badania, kadra naukowa i wprowadzanie do programu nowoczesnych specjalizacji dostosowanych do potrzeb rynku, takich jak: prawo lotnicze, prawo w biznesie, kryminalistyka czy prawo medyczne.

Wydział Prawa i Administracji oferuje także unikatowe w skali całego kraju studia na kierunku Prawo lotnicze z pilotażem. Już na pierwszym roku uczelnia zapewnia praktyki w profesjonalnym ośrodku szkolenia pilotów – Goldwings Flight Academy. Studia pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania licencji pilota samolotowego liniowego ATPL (A), a także przygotowują do pracy w organach i instytucjach lotnictwa cywilnego.

Stale rosnące natężenie ruchu lotniczego generuje potrzebę zatrudniania odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, dlatego na kierunku administracja wydział uruchomił we współpracy z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej specjalność Administrowanie ruchem lotniczym.

WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA
Na WEiZ stawiamy przede wszystkim na praktykę i współpracę z biznesem. Uczymy, wykorzystując case studies, gry strategiczne i analizę autentycznych przypadków.

Nowością w ofercie jest innowacyjna specjalność – Zarządzanie w branży gier video, której ukończenie zapewni studentom wiedzę i doświadczenia potrzebne do sprawnego poruszania się w branży gier wideo oraz umiejętności potrzebne do pełnienia szeregu ważnych funkcji w firmach gamingowych.

Czy wiesz, że:

  • Maskotką UŁa jest Ryś Ryszard. „Ryś” to pseudonim powstańczy Ryszarda Łazarskiego, założyciela Uczelni, żołnierza AK, uczestnika Powstania Warszawskiego.
  • Nasz kampus znajduje blisko stacji metra. Studenci mają do dyspozycji nowoczesne sale, strefy relaksu, siłownię, stołówkę, kawiarnie oraz 240 miejsc parkingowych.
  • W ostatnich latach nasz Wydział Prawa i Administracji obronił pozycję lidera rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” aż 12 razy.
  • Posiadamy nowoczesne Centrum Symulacji Medycznych, w którym przyszli lekarze doskonalą swoje umiejętności w warunkach maksymalnie przybliżonych do rzeczywistych (ambulans, blok operacyjny, sala intensywnej terapii itp.)
  • Posiadamy Centrum Symulatorów Lotniczych oraz flotę we współpracy z Goldwings Flight Academy. Symulatory odwzorowują prawdziwe samoloty w skali 1:1 łącznie z zachowaniem dźwięków, które słyszy pilot.
  • W obliczu pandemii przeszliśmy na kształcenie zdalne studentów zaledwie w ciągu kilku dni.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt