MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01

www.lazarski.pl

rekrutacja@lazarski.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Odpowiedzi, których szukasz

Marzysz o karierze lekarza, adwokata, menedżera, a może pilota? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego! Już od ponad 25 lat kształcimy specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, a od 2017 r. również medycyny.

Uczelnia Łazarskiego jest czołową polską niepubliczną uczelnią prawniczo-ekonomiczną, od lat przodującą w najważniejszych rankingach szkół wyższych. – Co roku w naszych murach zdobywa wiedzę i praktyczne umiejętności prawie 5000 studentów. Uruchomiliśmy studia na kierunku lekarskim jako pierwsza niepubliczna uczelnia w Warszawie i druga w Polsce – mówi rektor UŁa, dr hab. Maciej Rogalski.

Na Wydziale Medycznym nacisk kładziemy przede wszystkim na indywidualizację procesu nauczania – zajęcia prowadzone są w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technologicznych. – Nasza uczelnia jest trochę jak dom. Wszyscy się znamy, pracujemy w kameralnych grupach. Profesorowie ciągle przypominają, że uczymy się nie dla samej wiedzy, ale po to, żeby służyć innym – mówi Weronika Sołowińska, studentka kierunku lekarskiego.

Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności w nowoczesnych aulach wykładowych, laboratoriach, sali anatomii prawidłowej i sali sekcyjnej. W 2019 r. decyzją Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunek lekarski prowadzony na UŁa uzyskał ocenę pozytywną.

Uczelnia Łazarskiego posiada jeden z najlepszych niepublicznych wydziałów prawa w Polsce. Renomę Wydziałowi Prawa i Administracji przyniosły innowacyjne badania, znakomita kadra naukowa i wprowadzanie do programu nowoczesnych specjalizacji, pożądanych wśród pracodawców i dostosowanych do potrzeb rynku, takich jak: prawo lotnicze, prawo w biznesie, kryminalistyka czy prawo medyczne. – W uczelnianej sali sądowej dzielimy się rolami i prowadzimy rozprawy. Dzięki praktycznemu podejściu do zajęć uczymy się samodzielnie myśleć, reagować odpowiednio do sytuacji – mówi Milena Walczyk, studentka prawa.

Wydział Prawa i Administracji oferuje także unikatowe w skali całego kraju studia na kierunku prawo lotnicze z pilotażem. Już od pierwszego roku studiów uczelnia zapewnia praktyki w profesjonalnym ośrodku szkolenia pilotów – Goldwings Flight Academy. Studia te pozwalają na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania licencji pilota samolotowego liniowego ATPL (A), a także przygotują do pracy w organach i instytucjach lotnictwa cywilnego.

Na Wydziale Ekonomii i Zarządzania stawiamy przede wszystkim na praktykę i współpracę z biznesem. Uczymy, wykorzystując case studies, gry strategiczne i analizę autentycznych przypadków. Studia licencjackie kończą się przygotowaniem projektu, który rozwiązuje konkretny problem z praktyki zawodowej. Programy studiów opracowywane są wspólnie z praktykami biznesu z takich firm jak m. in.: Dell Polska, BRE Bank, Onet. pl czy Allegro, dzięki czemu są dostosowane do aktualnych wymagań rynku pracy. Wydział Ekonomii i Zarządzania jako jedyny w Polsce prowadzi anglojęzyczne studia w pełni walidowane przez prestiżowy Coventry University, po których absolwenci uzyskują dwa dyplomy – polski oraz brytyjski.

CZY WIESZ, ŻE:

  • Maskotką UŁa jest Ryś Ryszard. „Ryś” to pseudonim powstańczy Ryszarda Łazarskiego, założyciela Uczelni, żołnierza AK, uczestnika Powstania Warszawskiego.
  • Nasz kampus znajduje się na warszawskim Mokotowie, blisko stacji metra. Studenci mają do dyspozycji nowoczesne sale, strefy relaksu, siłownię, stołówkę, kawiarnie oraz 240 miejsc parkingowych.
  • Partnerami Wydziału Medycznego są m.in. takie instytucje jak: Centrum Zdrowia Dziecka, Wojskowy Instytut Medyczny, Szpital Praski, NIGRiR i wiele innych prestiżowych ośrodków.
  • W ostatnich latach nasz Wydział Prawa i Administracji obronił pozycję lidera rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” aż 11 razy.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt