MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

02-787 Warszawa, ul. Stokłosy 3
tel. 22 457 24 00

www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
 • SUPER UCZELNIA
 • Wydziały i kierunki

Kierunki z przyszłością

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą, silnymi związkami z biznesem i prestiżową akredytacją THE-ICE. Z nami rozwiniesz kompetencje, dzięki którym odniesiesz sukces w branży spotkań, świecie turystyki, sportu, dietetyki albo coachingu stylu życia.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to wysoka jakość edukacji praktycznej i misja, by jak najlepiej przygotować absolwentów do przyszłej kariery. Prowadzimy studia I i II stopnia, po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Wspólnie zaprojektujemy twoją przyszłość
W Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula spoglądamy w przyszłość. Kształcimy specjalistów, którzy mają solidną, kompleksową wiedzę z zakresu dietetyki oraz turystyki i rekreacji. Zdrowe, racjonalne odżywianie jest dla ludzi coraz ważniejsze, tak jak wypoczynek i aktywność fizyczna. Kompetencje w tym obszarze będą coraz bardziej w cenie. Po studiach licencjackich możesz podjąć innowacyjne studia magisterskie – Coaching stylu życia.

Vistula z prestiżową akredytacją THE-ICE
Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to pierwsza liga uczelni kształcących na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Posiada prestiżową akredytację THE-ICE.

To znak najwyższej jakości kształcenia, dowód uznania dla systemu wspierania studentów, współpracy z biznesem oraz wartości badań naukowych.

Praktyka – kluczem do sukcesu
Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie podczas krajowych i zagranicznych praktyk. Możesz też uzyskać uznawane na całym świecie certyfikaty zawodowe – Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF), MPI Global Certificate Training, Certified Incentive Specialist i Fitness Wellness MANAGER. To otworzy przed tobą globalne możliwości.

Międzynarodowa kariera w zasięgu ręki
Dzięki studiom w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zdobędziesz dyplom uznanej na rynku uczelni. Zyskasz również globalne możliwości.

Dzięki umowie zawartej z prestiżową
szkołą wyższą B. H. M. S Business & Hotel Management School w Lucernie możesz przez rok studiować w Szwajcarii i zdobyć podwójny a nawet potrójny dyplom licencjacki lub magisterski (Vistula, BHMS i Robert Gordon University). To otworzy przed tobą drzwi do ekscytującej przygody i międzynarodowej kariery.

CZY WIESZ, ŻE...

 • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma certyfikat „Uczelni Liderów”.
 • W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy zajęliśmy 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych pod względem nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach.
 • Realizujemy Program Rozwoju Kompetencji; testy Gallupa i Filipowicza pozwolą ci poznać swoje najmocniejsze strony.
 • Nasze Biuro Karier zadba o twoją przyszłość, pomoże ci nawiązać kontakty ze światem biznesu jeszcze w trakcie studiów.
 • Poprzez Program Mentorski wspieramy naszych studentów.
 • Działamy w grupie, w której skład wchodzą: - Akademia Finansów i Biznesu Vistula,
  - Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu,
  - Olsztyńska Szkoła Wyższa.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt