MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

02-787 Warszawa, ul. Stokłosy 3
tel. 22 457 24 00

www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki

Uczelnia GLOBALNYCH MOŻLIWOŚCI

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to praktyka i innowacje, renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą i silnymi związkami z biznesem. Z nami rozwiniesz kompetencje, dzięki którym odniesiesz sukces w branży spotkań, świecie turystyki, sportu, dietetyki albo coachingu stylu życia.

Wspólnie zaprojektujemy twoją przyszłość

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to wysoka jakość edukacji praktycznej i misja, by jak najlepiej przygotować absolwentów do przyszłej kariery. To innowacje i praktyka. Przygotowuje absolwentów do pracy w kierowaniu, tworzeniu i zarządzaniu przedsiębiorstwami turystycznymi, sportowymi lub rekreacyjnymi. Kształci na kierunku Turystyka i Rekreacja, Dietetyka oraz Coaching Stylu Życia. Uczelnia promuje ideę przedsiębiorczości. Stawia na praktyczny i międzynarodowy wymiar nauczania. System współpracy z praktykami i otoczeniem biznesowym jest oparty o Radę Biznesu, która jest kluczowym ciałem doradczym i opiniotwórczym. W jej skład wchodzą partnerzy strategiczni kluczowych specjalności, z którymi władze SGTiH Vistula wspólnie tworzą programy dydaktyczne.

W naszej uczelni znajdziesz ofertę studiów I i II stopnia, po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Turystykę i Rekreację na poziomie licencjackim możesz studiować również online.

Coaching Stylu życia – nowatorskie studia magisterskie

Spoglądamy w przyszłość, analizujemy potrzeby człowieka i całych społeczności. Dowodem tego jest nowatorski kierunek 2-letnich studiów magisterskich Coaching Stylu Życia, na którym zdobędziesz specjalistyczną wiedzę i najwyższe kwalifikacje w obszarze prawidłowej diety, aktywności fizycznej i równowagi emocjonalnej. To pozwoli ci odnieść sukces jako doradca w obszarze szeroko rozumianego stylu życia.

Praktyka – kluczem do sukcesu

Naszymi wykładowcami są wybitni specjaliści. Zdobędziesz cenne doświadczenie podczas krajowych i zagranicznych praktyk.

Możesz też uzyskać uznawane na całym świecie certyfikaty zawodowe – Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF), MPI Global Certificate Training, Certified Incentive Specialist i Fitness Wellness MANAGER. To otworzy przed tobą globalne możliwości.

CZY WIESZ, ŻE...

  • Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula ma certyfikat „Uczelni Liderów”.
  • W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 zajęliśmy 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych pod względem nasycenia kadr osobami o najwyższych kwalifikacjach.
  • Realizujemy Program Rozwoju Kompetencji – testy Gallupa i Filipowicza pozwolą ci poznać swoje najmocniejsze strony.
  • Poprzez Program Mentorski wspieramy naszych studentów.
  • Działamy w grupie, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, Akademia Humanistyczna im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego i Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt