MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Politechnika Gdańska

80-233 Gdańsk, ul. G. Narutowicza 11/12
Informacja o rekrutacji
tel. 58 348 67 00

www.pg.edu.pl

rekrutacja@pg.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • SUPER WYDZIAŁ
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Studiuj na jednej z najlepszych uczelni w kraju

Politechnika Gdańska to uczelnia, gdzie będziecie mogli skutecznie rozwijać swoje pasje i marzenia, a z dyplomem PG w ręku znajdziecie ciekawą i wysoko płatną pracę. Osoby, którym marzy się kariera naukowca, mogą zostać tu na dłużej i prowadzić badania w nowoczesnych i komfortowych warunkach.

Na gdańskiej uczelni powstają wynalazki, które są wykorzystywane w Polsce i na świecie, m.in. system komunikacji za pomocą oczu, ekologiczny lek na osteoporozę, biodegradowalne tworzywa i wiele, wiele innych.

Zawody przyszłości – wybierz spośród 37 kierunków

To na Politechnice Gdańskiej kształcą się przyszli konstruktorzy aparatury medycznej, projektanci inteligentnych maszyn, nowoczesnych systemów oprogramowania, pomysłodawcy materiałów przyszłości i analitycy skomplikowanych algorytmów. Absolwenci naszej uczelni to specjaliści zielonych technologii – tworzący gospodarkę przyjazną środowisku, poszukiwani pracownicy branż kosmetycznej i farmaceutycznej.

Studia na gdańskiej uczelni wybierają także osoby, które chcą zajmować się kształtowaniem przestrzeni, projektowaniem konstrukcji i domów przyszłości, a także przyszli przedsiębiorcy, którzy chcą się nauczyć jak dobrze zarządzać firmą, czy rozwijać swoje zdolności analityczne.

Międzynarodowe rankingi

Politechnika Gdańska z roku na rok zajmuje coraz wyższe pozycje w najważniejszych, międzynarodowych rankingach. W 2019 roku jako jedyna uczelnia techniczna z Polski znalazła się w rankingu Timies Higher Education. Natomiast według QS World Ranking University 2021 to jedna z tysiąca najlepszych uczelni na świecie.

Rozwijaj pasje naukowe

Swoje projekty badawcze studenci mogą realizować w świetnie wyposażonych laboratoriach. Jaskinia rzeczywistości wirtualnej, możliwość poznawania najnowocześniejszych platform programistycznych i systemów pomiarowych czy unikatowa aparatura analityczna do badań chemicznych to przykłady doskonałego zaplecza technicznego, jakim dysponuje i które wciąż rozwija uczelnia.

Zostań absolwentem PG

Absolwenci Politechniki Gdańskiej posiadają dyplom uczelni ze ścisłej czołówki rankingów uczelni w Polsce – aż 95 proc. osób kończących studia na PG jest zadowolonych z wyboru uczelni. Ponad 92 proc. osób, które ukończyły studia na PG, jest aktywnych zawodowo, a wynagrodzenia naszych absolwentów zaliczają się do najwyższych w Polsce.

Ucz się w pięknym miejscu

Studiowanie to jednak nie tylko nauka. Kampus Politechniki Gdańskiej uznano za jeden z najpiękniejszych nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. To miejsce zdecydowanie wyjątkowe. Bary, kafejki, miejsca do wypoczynku na terenach zielonych, klub studencki z wieloletnią tradycją, a także najlepsze w Polsce Juwenalia – to tylko niektóre z możliwości, które czekają na przyszłych studentów. A to wszystko w środku Aglomeracji Trójmiejskiej, uznawanej za jedno z najlepszych miejsc do życia w Polsce. Morze, Trójmiejski Park Krajobrazowy, a jednocześnie kulturalna i rozrywkowa strona Trójmiasta są tutaj na wyciągnięcie ręki.

Mamo, nie wracam!

www.mamoniewracam.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt