MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

W Polsce będzie to już 8 edycja tej międzynarodowej  inicjatywy. Jest organizowana przez polski oddział Vital Voices w sobotę, 9 marca 2019, w godz. 9.00 – 15.00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie!

Global Mentoring Walk to spacer liderów i liderek, w roli Mentorów, z kobietami, które do tej roli aspirują - Mentees. Jest to niepowtarzalna okazja do rozmowy na temat wyzwań, które przed nimi stoją, do podzielenia się doświadczeniami i sukcesami i zbudowania wyjątkowej relacji Mentor – Mentee.

Vital Voices zaproszenie na Global Mentoring Walk kieruje do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych.

Aby móc wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu w charakterze mentee, Panie, z co najmniej 7-letnim doświadczeniem zawodowym, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza wraz z aktualnym CV oraz zdjęciem na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 10.02.2019.

Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey - Geraldine Laybourne. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać, Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA.

Więcej informacji: www.vitalvoices.pl

Zapraszamy serdecznie!

Relacja z Global Mentoring Walk 2018 w Warszawie:
https://www.youtube.com/watch?v=cvAbpCdbPA4

Formularz zgłoszeniowy GMW Mentee – pobierz

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt