MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W tym roku maturzyści są w wyjątkowo trudnej i stresującej sytuacji - w niepewności czekali na datę matur, a teraz czekają na informacje o rekrutacji na studia. Ze względu na zamknięte uczelnie nie mają szansy wziąć udziału w dniach otwartych i dowiedzieć się więcej o swoich wymarzonych studiach.

Studenci - wolontariusze PROJEKTORa wychodzą z pomocą - spotkają się z maturzystami on-line i opowiedzą o kierunkach studiów, uczelniach, ale także o różnych rozwojowych projektach, w których biorą udział, polecą wartościowe miejsca studenckich spotkań i odpowiedzą na nurtujące maturzystów pytania.

Mamy nadzieję, że dzięki temu maturzyści otrzymają trochę wsparcia w trudnych czasach, dowiedzą się więcej o studiowaniu (i to z pierwszej ręki) a w efekcie świadomie i trafnie wybiorą dalszą drogę swojego życia.

Spotkania w formie live'ów w grupie na Facebooku będą odbywały się w środy i piątki. Starujemy 15 maja. Akcja potrwa do 26 czerwca.

O szczegółach będziemy informować maturzystów na bieżąco na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/233351071322353/

Nie wiesz jaką uczelnię wybrać? Jaki kierunek będzie dla Ciebie najlepszy? Czy Twój wymarzony kierunek lub uczelnia spełnią Twoje oczekiwania? Dołącz do grupy i spotkaj się ze studentami z całej Polski. Dołącz do dedykowanej maturzystkom i maturzystom grupy na Facebooku, w której będą realizowane spotkania ze studentami w formie live’ów: https://bit.ly/grupa_live

Organizatorem akcji jest Program “PROJEKTOR – wolontariat studencki” realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości

“PROJEKTOR – wolontariat studencki” to ogólnopolski program społeczny, w którym studenci-wolontariusze zamieniają swoją energię i zainteresowania w autorskie projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z małych miejscowości (do 20 000 mieszkańców). Inspirują innych do rozwoju, nauki i poszukiwania pasji, a sami zdobywają doświadczenie, kompetencje cenione na rynku pracy oraz certyfikaty.

„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to program realizowany przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Autorem i Fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt