MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wiosna zawsze była dla UŁ okresem intensywnych spotkań z uczniami - podczas targów edukacyjnych, wizyt w szkołach, przyjazdów całych klas na zajęcia na uczelni, na festiwalach naukowych i przy wielu innych okazjach. Niestety, sytuacja epidemiologiczna w kraju uniemożliwiła teraz bezpośrednie wsparcie w wyborze idealnych studiów. Uczelnia wyszła więc uczniom naprzeciw i stworzyła fanpage, na którym znajdą oni wszystkie najważniejsze informacje - o kierunkach studiów i wydziałach, o rekrutacji, stypendiach, akademikach. Zapraszamy na UŁ!

Uniwersytet Łódzki – studiuj z nami

@uni.lodz.studiuj

Śledząc fanpage można będzie poznać wykładowców i studentów UŁ, zobaczyć czym się zajmują, co ich pasjonuje i co robią oprócz zajęć - bo nie tylko nauką student żyje.

Jaki jest Uniwersytet Łódzki? To niemal 15 000 miejsc na I roku, kilkadziesiąt kierunków – od literatury i historii, przez prawo, psychologię, biologię i ochronę środowiska do informatyki, matematyki i fizyki. Stypendia, staże w dużych firmach i możliwość znalezienia pracy jeszcze przed obroną dyplomu. Kampus, na którym wszędzie jest blisko i świetne warunki sportowe.

A co jest w tym wszystkim najlepsze? Niesamowici ludzie! To wszystko powyżej byłoby nieważne, gdyby nie 30 000 studentów i wykładowców, którzy tworzą Uczelnię. Tych, którzy chcą się usamodzielnić i rozwinąć, zapraszamy na Uniwersytet Łódzki.

UŁ rozpoczyna tegoroczną rekrutację  1 czerwca, oczywiście wszystko jest dostępne w sieci. Dokładne informacje i terminarz rekrutacji znajdują się tutaj:

www.informatory.uni.lodz.pl

www.rekrutacja.uni.lodz.pl

Terminarz rekrutacji

 

 

Do zobaczenia!

 

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt