MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Fundacja Edukacyjna Perspektywy – prowadząca od 15 lat program Study in Poland promujący polskie uczelnie za granicą i zachęcający obcokrajowców do studiowania w Polsce – przeprowadziła, wspólnie z Komisją ds. Współpracy Międzynarodowej KRASP, badanie wśród uczelni akademickich, które stało się podstawą Raportu ”Internacjonalizacja w czasach pandemii. Wpływ COVID-19 na studentów zagranicznych w Polsce i rekrutację na studia w roku akad. 2020/21”.  

Prezentacja raportu odbędzie się 16 czerwca (wtorek), w godzinach 13:00-15:00, podczas webinarium „Internacjonalizacja w czasach pandemii”. Przewidujemy, że w webinarium weźmie udział ponad 400 osób – od rektorów i prorektorów po dyrektorów i specjalistów w działach współpracy międzynarodowej i biurach promocji - od których zależy skuteczność działań na rzecz internacjonalizacji polskich uczelni.

Gościem specjalnym webinarium będzie prof. Wojciech Maksymowicz, sekretarz stanu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród panelistów znajdują się: prof. Jerzy Lis, rektor-elekt AGH, prof. Grzegorz Mazurek, rektor-elekt ALK, prof. Stanisław Bielecki, przewodniczący Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej KRASP, prof. Tomasz Pietrzykowski, przewodniczący Rady NAWA, dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny FRSE, Przemysław Skrodzki, dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej MNiSW, dr Bianka Siwińska, dyr. zarządzająca Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”, Wiktoria Herun, szefowa programu „Study in Lublin” i Julia Łysik, koordynatorka programu „Study in Poland”.

Rejestracja na webinarium jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i odbywa się poprzez stronę: www.perspektywy.pl/webinaria

Jednocześnie informujemy, że osoby zarejestrowane na webinarium otrzymają w przeddzień raport „Internacjonalizacja w czasach pandemii” w wersji pdf.

 Serdecznie zapraszamy do udziału!

Prof. Stanisław Bielecki
Przewodniczący Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej KRASP

Waldemar Siwiński
Prezes Fundacja Edukacyjnej „Perspektywy”

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt