MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Za nami 5-dniowy maraton online Kierunkowskaz Kariery. Przed nami - REKRUTACJA na uczelnie. Jak ją przejść step by step; jak się zarejestrować i do ilu uczelni warto aplikować?

Co zrobić w przypadku wątpliwości co do wyniku matury? W dniach 7-10 lipca, w kolejnej odsłonie kampanii online, pomożemy Wam wypracować rekrutacyjną strategię razem z uczelniami partnerskimi kampanii STUDIA 2020. 

W ramach kampanii Studia 2020 - realizowanej przez Perspektywy na stronach Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego - udało się nam zgromadzić kapitalną wiedzę o kierunkach prowadzonych przez polskie uczelnie. Przeprowadzone rozmowy - w gronie studentów, absolwentów, młodych naukowców i autorytetów świata nauki -  stworzyły barwną opowieść o sensie studiowania, pokazały paletę możliwości rozwoju w ponad stu dyscyplinach! I nie martwcie się, że było, minęło! Wszystkie zarejestrowane wydarzenia można zobaczyć na www.studia.gov.pl/studia2020. Można się inspirować:)!

Poza tym - to jeszcze nie koniec! Od 7 do 10 lipca zaczynamy prawdziwe przygotowania do studiów poprzez serię spotkań online REKRUTACJA step by step.

Już po maturze, na spokojnie, podsumujemy szanse kandydatów, sprawdzimy, jak biegną "reklamacyjne" terminy. Ustalimy, co ze studiami, jeśli (odpukać!) trzeba będzie się poddać maturalnej dogrywce... Z udziałem fachowców przejdziemy "szkolenie" z procesu rejestracji na studia, dopytamy uczelnianych rekruterów, jakie algorytmy zadecydują, czy dostaniemy się na wymarzony kierunek. Pokażemy Wam, jak mądrze wykorzystać w tym czasie Ranking Szkół Wyższych i Ranking Kierunków Studiów Perspektyw. 

Przejdziemy przez te 4 lipcowe dni w znakomitym towarzystwie uczelni:7 lipca (wtorek) zaprosiliśmy dla Was uniwersytety, 8. 07 (środa) politechniki, 9.07 (czwartek) uczelnie medyczne, a w piątek 10 lipca -  uczelnie niepubliczne. Startujemy każdego dnia o 14.00!

Mamy także niespodzianki – gościem specjalnym będzie u nas 7 lipca Janina Bąk – autorka bloga Janina Daily.

Przemyślcie, o co chcecie pytać i koniecznie rejestrujcie się na spotkania: właśnie TU

Takiej kampanii jeszcze nie było!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt