MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Za nami trzy etapy kampanii informacyjnej online Studia 2020, realizowanej przez „Perspektywy” w partnerstwie z MNiSW: Dzień Maturzysty, Kierunkowskaz Kariery i ABC Rekrutacji. Przed nami ostatni etap – wrześniowa Giełda Wolnych Miejsc.

Na początku lipca odbyła się cykl spotkań z uniwersytetami, uczelniami technicznymi, medycznymi i z niepublicznymi szkołami wyższymi. W 4-dniowym maratonie pomagaliśmy kandydatom odpowiedzieć na najgorętsze rekrutacyjne pytania: czy startować na jeden wybrany kierunek, na jedną uczelnię, czy próbować sił w wielu miejscach? Czekać do końca na liście rezerwowej czy decydować się od razu po zakwalifikowaniu na pierwszy z wybranych wydziałów? Walczyć o każdy punkt na świadectwie dojrzałości, a jeżeli tak, to w jaki sposób?

Mnóstwo inspiracji przyniósł młodzieży czerwcowy, 5-dniowy Kierunkowskaz Kariery umożliwiający orientację w ofertach uczelni różnych typów, na ponad 100 kierunkach studiów.

Perspektywy realizują ten projekt wspólnie z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Na platformie www.studia.gov.pl/studia2020  dostępny jest w relacjach wideo cały materiał zgromadzony z myślą o kandydatach na studia.

Na wrzesień zaplanowaliśmy ostatni etap kampanii – dwa dni spotkań online z giełdą wolnych miejsc. Uczelnie zainteresowane dołączeniem do promocji we wrześniu zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt