MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Tego lata program „Study in Poland” weźmie udział w targach edukacyjnych online z myślą o wsparciu uczelni w bieżącej rekrutacji studentów zagranicznych. Wraz z blisko 20 uczelniami, zrzeszonymi w programie "Study in Poland", będziemy obecni na targach „Education abroad: Studies in Poland” – 21-22 lipca br. Kolejna impreza targowa online, skierowana do innych grup narodowościowych, odbędzie się na początku września.

Wiosną 2020 towarzyszyła nam wszechobecna niepewność, związana z epidemią i lockdownem, a działalność związaną z rekrutacją studentów zagranicznych musieliśmy pilnie przestawić w zupełnie inny tryb. Siłą rzeczy nie odbyły się liczne imprezy targowe i konferencyjne, tradycyjnie planowane na miesiące wiosenne.

Niepewność epidemiologiczna nie jest jednak powodem do wstrzymania działań rekrutacyjnych i rezygnacji z promowania umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego.

Jeszcze tego lata, w ramach wsparcia tegorocznej rekrutacji zagranicznej, program "Study in Poland" weźmie udział w targach edukacyjnych online, skierowanych do młodzieży z krajów, z których przyjeżdża do Polski najwięcej studentów-obcokrajowców.

Grupą docelową imprezy online są przyszli studenci z Ukrainy i Białorusi - wg danych za 2019 rok stanowiący prawie 60% wszystkich studentów zagranicznych w Polsce!

Uczelnie będą mogły prowadzić rozmowy na czacie oraz rozmowy wideo, a to wszystko w ramach własnego kanału dla każdego uczestnika przez pełne 2 dni trwania targów!

Strona wydarzenia: https://online.edu-abroad.com.ua/fairpolska/

Rejestracja uczelni na udział w wydarzeniu została zakończona.

Kolejną okazją do promocji swojej oferty edukacyjnej będą targi wirtualne „Begin Group: Central Asia” - 2 września br. W przypadku tej imprezy, grupą docelową są przyszli studenci z Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgistanu.

Organizatorzy imprezy targowej posiadają własną web platformę do wydarzeń online, umożliwiającą komunikację z kandydatami za pomocą czatu, krótkie prezentacje uczestników oraz publikację materiałów promocyjnych uczestników.

Więcej informacji: https://begingroup.com/en/

Uczelnie "Study in Poland" mogą zgłosić swój udział w wydarzeniu do 31 lipca 2020r.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt