MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Maturzyści, czyli kandydaci na studia w roku akademickim 2021/22 zaczynają trudny rok przygotowań do egzaminów, do wyboru kierunku studiów i uczelni. Mają za sobą dwa lata niepewności wynikającej z czasu strajku, z epidemii coronawirusowej. Są przerażeni, niepewni, często brak im motywacji i wiary w to, że poradzą sobie z absolutnie nowymi wyzwaniami w sytuacji uogólnionych niepewności. Czy muszą być „straconym pokoleniem”, czy wejdą na uczelnie jako najsłabszy rocznik w nowej historii kraju? 

Wiele zależy od nas, od dobrego przygotowania maturzystów do egzaminów, do udzielenia im wsparcia w stworzeniu strategii maturalnych wiodących na studia, od pokazania gdzie i dlaczego warto podjąć dalszą naukę. Stawiamy się do dyspozycji Państwa w realizacji misji, której celem jest jakość kształcenia w polskich uczelniach w nadchodzących latach.

Od 17 do 30 września Perspektywy realizują wirtualny Salon Maturzystów. Mamy 10 wydarzeń obejmujących swoim zasięgiem cały kraj. Zdecydowaliśmy się na podział Salonu na jednodniowe spotkania w poszczególnych województwach odpowiadający „jurysdykcji” okręgowych komisji egzaminacyjnych. Cieszymy się ze zgłoszeń uczelni na ich regionalnie właściwy Salon przypominając zarazem, iż taka decyzja oznacza również ograniczony zasięg w dotarciu do maturzystów w innych regionach kraju. Sprawdźcie nas Państwo i dołączcie, bo warto!: http://www.salonmaturzystow.pl/2020/wystawcy

Salonowi towarzyszy od lat nasz bestseller, Informator dla Maturzystów. Tym razem ten całoroczny przewodnik dla kandydatów - z prezentacją ofert uczelnianych i zasad przyjęć na studia, z najnowszym Rankingiem Szkół Wyższych i Rankingiem Kierunków Studiów, z rekomendacjami studentów, wizytówkami miast akademickich - dostępny będzie nie tylko we wszystkich liceach i technikach oraz w sprzedaży, ale trafi jako e-book do pobrania do uczestników Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 online. Szukajcie Państwo ścieżki do tej publikacji na stoisku Perspektyw podczas naszego wirtualnego Salonu w przestrzeni Expo, a więc – zakładamy - po sąsiedzku ze stoiskiem Państwa Uczelni.

Matura 2021 zaczyna się tak naprawdę we wrześniu. Dajmy impet przygotowaniom młodzieży do dobrego startu. Zadbajmy wspólnie, by ich nie stracić. To oni zadecydują o jakości kształcenia w najbliższych latach. Nie straćmy szansy, by byli dobrze przygotowani do wyboru uczelni i roli studenta.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt