MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ten rok szkolny jest inny niż poprzednie. I bardziej niż zazwyczaj, warto zadbać o poczucie bezpieczeństwa. Dobrym sposobem może być ubezpieczenie obejmujące Covid-19.

Aviva, czyli jeden z czołowych polskich ubezpieczycieli, wprowadziła właśnie specjalną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie Opiekun dla nauczycieli i pracowników szkół oraz przedszkoli. Zakres ochrony można rozszerzyć o świadczenie w razie śmierci z powodu zachorowania na Covid-19 bez wzrostu składki.

Do wyboru są aż 3 warianty ochrony, różniące się sumami ubezpieczenia oraz składką (60, 70 lub 80 zł miesięcznie).

W cenie każdego z nich może znaleźć się świadczenie dodatkowe w razie śmierci z powodu zachorowania na Covid-19. Suma ubezpieczenia z tego tytułu jest równa podstawowej sumie ubezpieczenia na życie. Oznacza ono, że gdyby osoba ubezpieczona zmarła na tę chorobę, wypłata z tytułu śmierci zostanie podwojona, i wyniesienie od 90 do 130 tys. zł (w zależności od wariantu). Świadczenie jest wypłacane uposażonym – zwykle są to osoby najbliższe. – Propozycja przeznaczona jest zarówno dla nauczycieli, jak i pozostałych pracowników szkół oraz przedszkoli. Uważamy, że objęcie nauczycieli ubezpieczeniem jest szczególnie potrzebne po powrocie do nauki stacjonarnej. Zamierzamy więc zainteresować tą propozycją pracowników oświaty, jak również dyrektorów placówek i prowadzące je samorządy – mówi Hubert Szczepanik, dyrektor działu ubezpieczeń korporacyjnych w Avivie.Co ważne, zakres ochrony można elastycznie dopasować do oczekiwań i możliwości. Do dyspozycji nauczycieli (i innych pracowników szkół oraz przedszkoli) jest szeroka gama dodatkowych świadczeń, np. wsparcie finansowe w razie leczenia  szpitalnego, czy nawet 10 tys. zł na leki.

Szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia są dostępne tutaj: http://in.aviva.pl/nauczyciel

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt