MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Rok temu planowaliśmy, że już wkrótce będzie ich w Polsce 100 tysięcy. Potem martwiliśmy się, że z powodu epidemii wszyscy wyjadą. Teraz pora, by nagrodzić najlepszych z nich!

To już XI edycja konkursu Interstudent, w którym nagradzamy najlepszych zagranicznych studentów zdobywających wykształcenie na polskich uczelniach. Szukamy – jak co roku – ludzi ambitnych, dobrych studentów, ale przede wszystkim aktywnych, zaangażowanych, budujących mosty między kulturami. I co roku, dzięki współpracy z uczelniami, znajdujemy wielu znakomitych kandydatów.

W tym roku będziemy mieli szczególne zadanie: chcemy pokazać zagranicznych studentów, którzy mimo obaw i utrudnień wynikających z epidemii pozostali w naszym kraju. Studiują, działają społecznie, angażują się w życie swoich społeczności. Są przykładem dla kolegów i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.

Na kandydatury czekamy do 10 lutego 2021 roku. Potem zbierze się – zapewne online – Kapituła Konkursu, której pracami kieruje prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący KRASP, pod którego patronatem organizujemy konkurs. Nagrody przyznamy tradycyjnie w trzech podstawowych kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie. Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalna za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu Interstudent 2021 nastąpi w kwietniu podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2021”, która odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia br. - Gospodarzem konferencji będzie Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatów!

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 lutego 2021 r.

Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ankiety konkursowe można pobrać ze strony http://studyinpoland.pl/interstudent/

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt