MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Wirtualne spotkania z uczelniami z całej Polski, prezentacje na temat egzaminu maturalnego, porady fachowców dotyczące budowania ścieżki edukacji i kariery – przez trzy marcowe soboty (6, 13 i 20 marca) maturzyści uzyskają wiedzę na wagę życiowego sukcesu. Bez wychodzenia z domu!

Tradycyjny wiosenny Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy, który od wielu lat odbywał się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, w roku pandemii został przeniesiony do przestrzeni wirtualnej. Dzięki nowej platformie Perspektyw, młodzi ludzie będą mogli uczestniczyć w Salonie online, podobnie jak w imprezie „w realu”: będą stoiska szkół wyższych, na których będzie można porozmawiać z przedstawicielami uczelni, będzie także bogaty program prezentacji i spotkań.

O tym, jak będzie wyglądać „pandemiczna” matura, powie dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, dr Marcin Smolik. Eksperci okręgowych komisji egzaminacyjnych poradzą, jak najlepiej przygotować się do egzaminów z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych.

6 marca, podczas pierwszego dnia Salonu, weźmiemy „pod lupę” kierunki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne i artystyczne. Na naszej scenie zaprezentujemy najpopularniejsze kierunki; pokażemy ich specyfikę, powiemy, jak wygląda studiowanie w czasie pandemii, jak dostać się na wybrany kierunek i jak poradzić sobie z najtrudniejszymi przedmiotami na pierwszym roku studiów. Przekażemy wiele cennych maturalnych wskazówek oraz powiemy, jakie są perspektywy pracy po wybranych kierunkach.

Na Salon zapraszamy od 10.00 do 15.00. W Salonie biorą udział uczelnie z całej Polski, są wśród nich najlepsze uczelnie publiczne, uczelnie niepubliczne oraz państwowe uczelnie zawodowe. Kolejne sobotnie spotkania poświęcone będą: studiom technicznym, ścisłym i rolniczym (13 marca) i studiom medycznym, przyrodniczym i wychowania fizycznego (20 marca). Uczestnicy rejestrują się na stronie www.salon.perspektywy.pl, a już dziś na pierwsze spotkanie 6 marca zarejestrowało się ponad tysiąc maturzystów!

Serdecznie zapraszamy zainteresowane uczelnie do dołączenia do grona Wystawców!

Prosimy o poznanie warunków uczestnictwa:
http://salon.perspektywy.pl/download/XXXVI-oferta-pl.pdf

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt