MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Matura zawsze wzbudza ogromne emocje, zwłaszcza dziś, gdy świat stanął na głowie. To wielki wysiłek, stres i pytanie, czy ze wszystkim zdążę, czy na pewno dam radę osiągnąć zaplanowany wynik. Nie martw się. Dołącz do projektu Uczelni Vistula – Maturzyści 2021, którego partnerem strategicznym są Perspektywy. Razem przeprowadzimy cię zwycięsko przez czas maturalnych przygotowań, i to za darmo!  

Jak ogarnąć maturę?

Przygotowanie się do matury jest sporym wyzwaniem, ale wcale nie jest to takie trudne, trzeba tylko wiedzieć, jak do tego podejść. Eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula doskonale znają tajemnice skutecznego uczenia się i ruszają z pomocą tegorocznym maturzystom.

W ramach projektu Maturzyści 2021 Vistula i Perspektywy zapraszają wszystkich chętnych na cykl bezpłatnych webinarów, w czasie których wybitni wykładowcy podzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki udziałowi w projekcie odkryjesz swoje silne strony. Dowiesz się, jak zmotywować się, racjonalnie zaplanować naukę, opanować nerwy, a także jak kształtować w sobie zdolność do elastyczności, kreatywności i samodzielnej pracy. Powtórzysz też WOS, matematykę oraz język angielski i hiszpański. Będziesz gotowy, by uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Terminy spotkań oraz informacje o przedmiocie konkretnego webinaru znajdziesz na stronie: https://vistula.edu.pl/matura

Każdy może się nauczyć

Aby uczyć się efektywnie, trzeba poznać pewne zasady. W trakcie spotkań online z Vistulą opanujesz zaskakujące metody zapamiętywania i triki, skuteczne techniki i strategie wykorzystywane m.in. przez Sherlocka Holmesa. Dowiesz się także, jak robić notatki i dlaczego ucząc się, warto używać kolorowych karteczek, rysować i śpiewać. Poznasz także tajemnice diety i aktywności, które zwiększają potencjał mózgu. Zyskasz wiedzę o tym, jakie miejsce jest do nauki najlepsze, czy wystarczy jedno stałe, czy może lepiej je zmieniać. Nauczysz się zarządzania własnym telefonem oraz mediami społecznościowymi. W tym trudnym czasie warto ograniczyć pokusy i skorzystać z aplikacji poprawiających koncentrację.

Podczas spotkań online nauczysz się samych konkretów i wykorzystania wiedzy na przykładach. Zyskasz cenne umiejętności, które ułatwią ci nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale także przydadzą się w trakcie studiów.

Złote zasady motywacji do nauki

Każdy ma czasem trudności z motywacją do nauki. Zdarza się, że młodych ludzi nawet ogarnia panika. Odpręż się. Z nami poznasz metody opanowania lenistwa i przezwyciężenia słabości. Dzięki naszym wskazówkom poradzisz sobie z rozpraszaczami. Dowiesz się, co jest kluczem do motywacji, jak zorganizować czas, zrobić harmonogram, dzielić naukę na etapy i efektywnie wykorzystać umysł. Odkryjesz także sposoby na wypracowanie nawyku uczenia się i systematyczności. I pamiętaj, nie ucz się na pamięć materiału, trzeba go zrozumieć.

Spotkania online będą też okazją, by poznać fantastycznych wykładowców Vistuli, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Poradzą też, jak wybrać kierunek studiów, aby mieć satysfakcję i przyjemność z nauki oraz jak samodzielnie sfinansować studia.

Po każdym webinarze otrzymasz e-mail z podsumowaniem spotkania i pomocniczą dokumentacją.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://vistula.edu.pl/matura

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt