Zgodnie z programem, startujemy w marcu z serią wirtualnych targów edukacyjnych „Study in Poland”. Odbędą się one w krajach, z których co roku przyjeżdża do nas prawie 70 procent ogółu studentów zagranicznych w Polsce! Pierwsze spotkanie już 17 marca – naszymi gośćmi będą kandydaci na studia z Gruzji i Armenii. 

Zwracamy uwagę na minimalne przesunięcie w terminach poszczególnych targów, wprowadzone po to, aby nie nakładały się one na wydarzenia organizowane przez NAWA.

Kalendarium wydarzeń targowych „Study in Poland” online po aktualizacji:

17 marca - Gruzja, Armenia

24 marca - Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan

7 kwietnia - Indie

14 kwietnia -  Ukraina, Białoruś

Rejestracja na targi będzie otwarta od 2 marca (wtorek). Wszystkie wydarzenia odbywać się będą (zawsze w środy) na platformie wirtualnej Perspektyw. Zwracamy uwagę, że aktywne będą na niej stoiska uczelnie urządzone już wcześniej dla udziału w poprzednich wydarzeniach targowych „Study in Poland” 2021.

Aby zapewnić właściwą prezentację uczelni na głównej scenie targowej, poprosimy Państwa o przesłanie 5-minutowej prezentacji o Uczelni (film lub nagranie prezentacji z głosem).

W przypadku dodatkowych pytań – jesteśmy oczywiście do dyspozycji.

Bieżące informacje: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 0048 22 821 90 27