MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Ze względu na utrudnienia, spowodowane pogarszającą się sytuacja pandemiczną,  a także na prośbę Partnera targów edukacyjnych online w Indiach, EduGo Abroad, przenosimy wydarzenie z 7 kwietnia na 14 maja 2021 (piątek). Zorganizujemy za to ten event z większym rozmachem. Firma EduGo Abroad jest naszym sprawdzonym partnerem - wspólnie organizowaliśmy m.in. misję edukacyjną polskich uczelni do stanu Gujarat (Indie zachodnie) w maju 2018 roku.

W misji INDIE 2018 wzięło udział 30 osób reprezentujących 15 polskich uczelni akademicki oraz KRASP i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Honorowym uczestnikiem i gościem misji był Jego Ekscelencja Adam Burakowski, ambasador RP w Indiach. Główne wydarzenia misji - spotkania z ministrami rządu stanowego, debaty rektorów, wizyty na uczelniach i targi edukacyjne "Study in Poland" miały miejsce w Ahmedabadzie, stolicy stanu Gujarat. Targi edukacyjne odbyły się też w Vadodarze (stan Gujarat) oraz Cochin (stan Kerala).

Relacja i fotoreportaż z tego wydarzenia

Uwaga: Stoiska, urządzone na platformie Perspektyw dla cyklu targów „Study in Poland” online zostaną utrzymane do czasu ostatniego wydarzenia.

Strona targów: www.edufair.studyinpoland.pl

 

 

 

 

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt