MegaBaza edukacyjna Perspektywy®Nowy rok szkolny i akademicki to prawdziwe wyzwanie. Przede wszystkim dlatego, że nie wiadomo, jak się potoczą. Czy będziemy zdobywać wiedzę w szkolnych klasach i uczelnianych aulach, czy też znów trzeba będzie przejść na zdalne nauczanie. Jedno jest pewne – dobry sprzęt z pewnością ułatwi pracę w każdych okolicznościach. 

Czego brakowało nam najbardziej w minionym roku szkolnym i akademickim? Przede wszystkim – poczucia wspólnoty, bliskiego kontaktu z kolegami, możliwości pracy zespołowej. MacBook i iPad nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu z kolegami, ale z pewnością go ułatwią, zapewniając zarazem bezpieczeństwo danych, którymi musimy się wymieniać.

Dzięki wbudowanym aplikacjom praca na tym sprzęcie jest nie tylko wyjątkowo efektywna, ale i twórcza. Można łatwo dzielić się notatkami z lekcji i zajęć, korzystając z AirDrop. Pages, Numbers, Keynote i Notatki to aplikacje stworzone do pracy zespołowej. Wystarczy udostępnić link, by reszta grupy dołączyła do projektu. Face Time pozwala szybko i wygodnie łączyć się z kolegami, rozmawiać, wymieniać się pomysłami i natychmiast wcielać je w życie. MacBook umożliwia również korzystanie z pakietu Office czy tak popularnych programów jak Photoshop. W kwestii szybkości pracy, niezawodności i mocy ten sprzęt nie ma sobie równych!

Wszyscy, którzy w poprzednim roku szkolnym czy akademickim „walczyli” ze swoim domowym sprzętem komputerowym (czyli większość z nas😊) wiedzą, jak irytujące jest, gdy w trakcie pracy pada bateria (gdzie jest ładowarka?!!!) lub połączenie internetowe zostaje nagle utracone. Jak wkurzamy się, gdy nie nadążamy (a właściwie – nasz komputer nie nadąża) za kolegami z grupy. Zatem sprzęt, który uwolni nas od takich problemów, to realna pomoc w udźwignięciu niemałego ciężaru, z którym wkraczamy w zupełnie nowy i zupełnie nieprzewidywalny rok szkolny i akademicki 2021/2022.

Jeśli planujesz zakup nowego sprzętu, warto wiedzieć, że iSpot w ramach akcji Back to School ma atrakcyjne zniżki dla uczniów (także dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z nauką, czyli siedmiolatków): -11% zniżki na przenośne komputery, -6% na stacjonarne i iPady. Komputery można kupić na raty 30x0%.  Również przydatne akcesoria znajdziemy w niższej cenie.

Więcej informacji https://ispot.pl/back-to-school-2021

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt