MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Salon Maturzystów Perspektywy 2021 trwa do 29 września. Przed nami jeszcze Łódzki i Świętokrzyski Salon Maturzystów, Dolnośląski i Opolski Salon Maturzystów oraz Wielkopolski Salon Maturzystów. Wciąż można się rejestrować na poszczególne Salony.

Salon Maturzystów Perspektywy 2021, przeznaczony dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do matury w maju 2022, cieszy się dużym powodzeniem. Dotychczas ponad 20 tysięcy osób odwiedziło Salony, udział wzięło 250 wystawców i blisko 100 rozmówców. Już w samym dniu otwarcia Salonu w onlinowym wydarzeniu na platformie Perspektyw wzięło udział ponad dwa tysiące uczniów z województw lubelskiego i podkarpackiego, powitanych przez uczelnie-gospodarzy Salonu: Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Uniwersytet Rzeszowski. 

Uczestnicy Salonu mają okazję wysłuchać wykładów ekspertów OKE na temat matury 2022 z przedmiotów obowiązkowych oraz rozszerzenia z danych przedmiotów. W części Expo na gości czekają uczelnie z regionu. Wielkim powodzeniem cieszy się interaktywny e-book kultowego Informatora dla Maturzystów, pobrali go prawie wszyscy uczestnicy wydarzenia (i bardzo chwalili!).

Wciąż można rejestrować się na dowolne Salony z naszej podzielonej geograficznie kampanii – to ważne, aby dobrać dla siebie ten dzień, w którym program sceny Studia jest najbliższy naszym preferencjom. 

Przypominamy - Salon Maturzystów trwa do 29 września i każdy może do nas dołączyć w dowolnej chwili, rejestrując się tu: salonmaturzystow.pl

 

Zapraszamy: salonmaturzystow.pl

Perspektywy

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt