MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Uff!!! Salon Maturzystów 2021 dojechał dzisiaj do ostatniej stacji, którą było spotkanie z młodzieżą z Wielkopolski.  Cieszymy się, że ten czas spędziło z nami ponad 20 tysięcy uczniów, a może znacznie więcej - w wykładach na temat majowych egzaminów uczestniczyły całe klasy, wspólnie oglądające wystąpienia ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Serdecznie dziękujemy Centralnej i Okręgowym Komisjom Egzaminacyjnym za ciekawą prezentację tych ważnych treści!

Podziękowania składamy także gospodarzom poszczególnych dni w naszych lokalnych wydarzeniach i wszystkim uczelniom-wystawcom, które spotykały się z młodzieżą zainteresowaną studiami w roku akademickim 2022/23. W tegorocznych nietypowych onlinowych targach wzięło udział blisko 80 wystawców, którzy spotykali się z uczestnikami na ponad 100 stoiskach. Salon to jednak, przede wszystkim, inspirujące rozmowy na żywo - było ich w tej edycji ponad 100!

Serdecznie dziękujemy kuratorom oświaty, nauczycielom i doradcom zawodowym, którzy pomogli nam w promocji wydarzeń emitowanych codziennie, od 9.00 do 15.00 od 16 do 29 września.

Dziękujemy wreszcie samym maturzystom – uczestnikom tegorocznego Salonu!:) Jeśli będziecie chcieli wrócić do spotkań eksperckich i inspirujących rozmów na temat rozważanych przez Was kierunków studiów – zapraszamy na stronę salonmaturzystow.pl, na której sukcesywnie pojawiać się będą kolejne salonowe dni wraz z zarejestrowanymi wykładami.

Zgromadzoną wiedzę pomoże Wam uporządkować nasz interaktywny ” Informator dla Maturzystów Perspektywy 2022” – e-book już do pobrania na stronie głównej Perspektywy.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt