MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Uczelnia Łazarskiego, Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach wspólnie otwierają wspólnie nowy kierunek studiów podyplomowych - MBA w Ochronie Zdrowia.

Nowy program MBA w Ochronie Zdrowia to połączenie wiedzy, kompetencji i doświadczenia w kształceniu podyplomowym kadr sektora ochrony zdrowia trzech uczelni akademickich wyróżniających się na rynku krajowym i zagranicznym, wysoko ocenianych przez krajowe i międzynarodowe instytucje zajmujące się oceną szkół wyższych

Studia MBA w Ochronie Zdrowia, prowadzone przez Gdański Uniwersytet Medyczny, Uczelnię Łazarskiego i Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach to odpowiedź na potrzeby rynku, na którym pojawia się coraz więcej pytań, jak skutecznie zarządzać ochroną zdrowia w Polsce - powiedział prof. Leszek Bieniaszewski, dyrektor Kolegium Kształcenia Podyplomowego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Modułowy charakter proponowanego programu pozwala słuchaczom elastycznie do swoich zainteresowań i ścieżki kariery kształtować zakres studiów umożliwiając wybór jednej z trzech uczelni, w której będzie realizowany moduł podstawowy i dyplomowy oraz elastyczne komponowanie portfela modułów specjalistycznych z oferty uczelni partnerskich. Wyróżnieniem programu jest kadra wykładowców, wśród której ponad 95% stanowią praktycy prawa i zarządzania w sektorze ochrony zdrowia oraz wybitni akademicy, z doświadczeniem badawczym i szkoleniowym w sektorze zdrowia. Zajęcia realizowane w ramach studiów kładą nacisk na aspekt praktyczny, tak aby uczestnicy mogli wdrożyć najnowsze rozwiązania i metody pracy do codziennych obowiązków związanych z zarządzaniem w ochronie zdrowia.

Przygotowujemy też specjalny moduł dla młodych naukowców i wynalazców, zainteresowanych komercjalizacją swoich pomysłów – wyjaśniał prof. Krystian Wita, zastępca dyrektora ds. Lecznictwa w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.  Dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Center of Value Based Healthcare Uczelni Łazarskiego dodaje:  Ofertę edukacyjną kierujemy do odważnych i ambitnych managerów i liderów ochrony zdrowia zdolnych do podejmowania nietuzinkowych decyzji, inicjujących i realizujących innowacyjne projekty rozwojowe w swoich organizacjach, wdrażających śmiałe wizje.

Rekrutacja odbywa się jednocześnie na trzech uczelniach partnerskich i potrwa do połowy października br.

 

Źródło: https://sum.edu.pl/

30.09.2021

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt