MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Czy polskie (i światowe!) studia dla kadry menedżerskiej wymagają transformacji? Jak wyzwania galopującego w nieznane świata determinują cele tej edukacji i profil absolwenta? Jak wygląda nasza edukacja menedżerska na tle światowych doświadczeń i osiągnięć?

Na te pytania - w gronie przedstawicieli polskiej Ivy League, czyli rektorów najlepszych uczelni ekonomicznych, przedstawicieli korporacji, organizatorów studiów dla mistrzów biznesu, szukaliśmy odpowiedzi 18 listopada w Warszawie podczas Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego i gali Rankingu MBA Perspektywy 2021.

 

Całość wydarzenia była transmitowana i nadal jest dostępna w serwisie www.mba.perspektywy.pl W imieniu organizatorów zachęcamy do wysłuchania dyskusji w ramach obydwu paneli i poznania zwycięzców najlepszych w Polsce programów MBA. Przypominamy deklarację Waldemara Siwińskiego, prezesa Fundacji Edukacyjnej Perspektywy: - Kolejne Forum Liderów Kształcenia Menedżerskiego, przyszłoroczne, oprócz rozwinięcia dyskusji w gronie akademików i pracodawców, przyniesie nie tylko wyniki nowego Rankingu MBA, ale także rankingi studiów menedżerskich na kierunkach takich jak ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie i, być może (do dyskusji w gronie ekspertów) międzynarodowe stosunki gospodarcze. Już teraz serdecznie zapraszamy!

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt