MegaBaza edukacyjna Perspektywy®
Praktyczne wykorzystanie wiedzy akademickiej, stypendia pieniężne, praktyki w firmie, a dla najlepszych możliwość zatrudnienia – o takim systemie kształcenia marzą studenci i rząd, a wprowadza go w życie Akademia Leona Koźmińskiego w strategicznej współpracy  z Orange Polska.

Nowe, dwuletnie studia magisterskie – zarządzanie w wirtualnym środowisku – wykształcą menedżerów e-biznesu. Są adresowane do osób z tytułem licencjata, które chcą uzupełnić wyższe wykształcenie do poziomu magisterskiego, a przy okazji uzyskać poszukiwany na rynku zawód związany z biznesowym wykorzystaniem Internetu. Firma Orange Polska od początku będzie uczestniczyła w tworzeniu programu, a jej przedstawiciele będą prowadzić wybrane zajęcia.

Studenci zdobędą kompetencje m.in.: jak zarządzać internetowym start-upem, jak prowadzić działania e-marketingowe, jak tworzyć i komercjalizować innowacje, poznają zachowania konsumentów w sieci, nauczą się, jak zarządzać finansami i zespołami w projektach IT oraz jak wykorzystać Internet do budowania sukcesu firmy. W programie przewidziano także m.in. gry symulacyjne e-commerce czy laboratoria z wykorzystania mediów społecznościowych w działaniach marketingowych – mówi prof. Grzegorz Mazurek, opiekun studiów „zarządzanie w wirtualnym środowisku”.

Na studia aplikować może praktycznie każdy posiadacz dyplomu licencjata, a osoby po kierunkach nie związanych z zarządzaniem będą musiały uzupełnić wiedzę z tej dziedziny do pewnego poziomu. Absolwenci otrzymają dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku zarządzanie. Oprócz wspomnianego nowego programu magisterskiego, Akademia Leona Koźmińskiego uruchamia wspólnie z biznesem trzy programy studiów podyplomowych: marketing internetowy, handel elektroniczny oraz Internet w turystyce i hotelarstwie.

Więcej informacji na www.ezarzadzanie.kozminski.edu.pl.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt