Dnia 24 marca 2017r. na posiedzeniu Senatu w głosowaniu tajnym rozstrzygnięto konkurs na Rektora Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej na kadencje 2017-2021. Rektorem elektem został prof. dr hab. Józef Bergier. Podczas spotkania wyborczego, które miało miejsce 10 marca prof. Bergier przedstawił koncepcję programu rozwoju uczelni w perspektywie kadencji. Spośród dziesięciu głównych kierunków rozwoju na szczególną uwagę zasługują dwa priorytetowe, czyli umiędzynarodowienie uczelni i dążenie do akademickości.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności