REKLAMA
Politechnika Śląska wspólnie z największą polską siecią hoteli, Hotele Diament S.A., od października zacznie kształcić na specjalności zarządzanie hotelem w ramach 3-letnich studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku zarządzanie.
Czytaj więcej >>
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności