„Zarządzanie. Nowe otwarcie” to nowy podręcznik dla studentów, absolwentów, przedsiębiorców i menedżerów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu zarządzania. Został przygotowany przez autorów od lat łączących wykładanie przedmiotu zarządzanie z rozwijaniem jego teorii – prof. Andrzeja K. Koźmińskiego, prof. Dariusza Jemielniaka, prof. Dominikę Latusek-Jurczak oraz dr Annę Pikos.
Na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli rektorzy trzech uczelni technicznych podpisali porozumienie w sprawie Politechnicznej Sieci Obronności i Bezpieczeństwa. Sygnatariuszami porozumienia byli rektor Politechniki Lubelskiej prof. dr hab. inż. Zbigniew Pater, rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik oraz rektor Politechniki Świętokrzyskiej prof. dr hab. inż. Zbigniew Koruba.
W dniu 6 czerwca w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie podczas spotkania Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju publicznych wyższych szkół technicznych zostało podpisane porozumienie o współpracy polskich uczelni technicznych w zakresie zarządzania projektami - Forum biur zarządzania projektami uczelni technicznych (Technical Universities Project Management Offices Forum [TUPMO Forum]).
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności