Zakładaliśmy, że w ramach miliarda złotych na naukę i uczelnie przeznaczymy do 100 mln zł na instytuty Sieci Badawczej Łukasiewicz. Pozostałe środki wspomogą w szczególności mniejsze ośrodki naukowe. Niewykluczone, że część pieniędzy trafi też do instytutów PAN - poinformował minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności