- Dzisiaj jest wasz szczególny dzień, już na zawsze stajecie się członkami społeczności Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jesteście najlepszymi z najlepszych. Z 12260 maturzystów, którzy starali się o indeks naszej uczelni, zostało przyjętych 2821 osób. Bardzo wam gratuluję tego sukcesu - powiedział rektor WUM prof. Zbigniew Gaciong podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022, która miała miejsce w Auli im. prof. Janusza Piekarczyka w Centrum Dydaktycznym.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności