
Choć warszawski Salon był otwarty dla zwiedzających od 9.00, już około ósmej do Auli Głównej zaczęli wchodzić maturzyści z Warszawy i województwa mazowieckiego. Oficjalnie przywitali ich na Warszawskim Salonie Maturzystów: prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, prof. Marek Krawczyk, przewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich, rektor WUM, prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej, Anna Frenkiel – dyrektor OKE w Warszawie, Włodzimierz Paszyński – wiceprezydent, Katarzyna Góralska – mazowiecki wicekurator oświaty oraz Waldemar Siwiński – prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Politechnika Rzeszowska przyjęła tłumy maturzystów odwiedzających Salon. Młodzież wypełniła sale wykładowe, a także utworzyła długie kolejki po odbiór Informatora dla Maturzystów. Największą popularnością cieszyły się wykłady dotyczące nowej formuły matury oraz egzaminów z matematyki zarówno w nowej jak i dotychczasowej wersji.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności