REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Akademia Młodego Ekonomisty to program edukacji ekonomicznej gimnazjalistów, obejmujący takie dziedziny jak zarządzanie, ekonomia, marketing, historia gospodarcza, psychologia i etyka biznesu. Kurs organizowany jest od 2008 roku przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, jako siostrzany program Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. W tym roku z fundacją współpracują Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach i Poznaniu, Uniwersytet w Białymstoku oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

W jednym semestrze odbywa się 6 półtoragodzinnych spotkań obejmujących wykład, zajęcia praktyczne oraz dyskusję w formie seminaryjnej. By otrzymać dyplom należy wziąć udział w co najmniej 4.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Więcej informacji i rejestracja na: www.gimversity.pl.