REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Na Uniwersytecie Warszawskim zainaugurowano dwusetny rok akademicki. Politechnika Wrocławska i Politechnika Krakowska zakończyły obchody 70.lecia.

Wiele uczelni z nowym rokiem akademickim uruchomiło nowe kierunki i specjalności, a także nowe obiekty. Uniwersytet Śląski otworzył interdyscyplinarne studia śląskie II stopnia, Uniwersytet Warmińsko – Mazurski proponuje kierunki: wojskowoznawstwo oraz broker innowacji w przemyśle spożywczym. Politechnika Poznańska wzbogaciła się o halę sportową, Uniwersytet Gdański o dwa nowe obiekty: dla neofilologii i administracji centralnej.

Uniwersytet Warszawski

{gallery}stories/gaudeamus2015/uw{/gallery}

Politechnika Rzeszowska

{gallery}stories/gaudeamus2015/p_rzeszowska{/gallery}