REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Salon, organizowany już po raz 29., otworzyła debata „Czy absolwenci techników powinni iść na studia?”, moderowana przez prof. Stefana M. Kwiatkowskiego, rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Dyrektorzy stołecznych techników i reprezentanci uczelni dyskutowali o ułatwieniu absolwentom techników drogi na dobre kierunki studiów. W debacie wziął udział zastępca prezydenta m.st. Warszawy Włodzimierz Paszyński. Wiceprezydent Paszyński uczestniczył także w uroczystym otwarciu Salonu, w którym uczestniczyli także przedstawiciele środowiska akademickiego stolicy z ks. profesorem Stanisławem Dziekońskim, rektorem UKSW, prof. Stefanem Kwiatkowskim, rektorem APS, prof. Michałem Zasadą, prorektorem SGGW.

Tradycyjnie podczas Salonu zainteresowaniem cieszą się prezentacje ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat egzaminu maturalnego i egzaminu gimnazjalnego, a także prezentacje uczelni warszawskich. Goście Salonu mogą także skorzystać z porad doradców zawodowych.

Fot. Warszawska Szkoła Reklamy

{gallery}stories/xxix-mse{/gallery}