REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Już 20 czerwca Mentorki i Mentee poznają się podczas Inauguracji Programu Mentoringowego Lean in STEM - ustalą zasady współpracy i cele na najbliższe miesiące. To będzie wyjątkowa edycja i nie mamy wątpliwości, że powstaną wyjątkowe projekty. Śledźcie fanpage Lean in STEM na Facebooku.

Organizatorem Programu Lean in STEM jest  Fundacja Edukacyjna Perspektywy, partnerami projektu są: 3M, BCG, BOSCH, CEMEX, CERI, Pocter&Gamble, Schneider Electric, Siemens.

Fot. Anna Rygało

{gallery}stories/lis-2017-05-22{/gallery}