Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z Intel Technology Poland ponownie zaoferuje unikatowy program wsparcia i rozwoju tegorocznym maturzystkom i studentkom studiów inżynierskich i magisterskich wiążących swoją przyszłość z nowymi technologiami.
Stypendystki programu otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki – doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 zł (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Zostaną również zaproszone do udziału w programie stażowym w ekscytującym miejscu – gdańskim centrum badawczo-rozwojowym Intela (największym ośrodku R&D Intela w Europie).
W tym szczególnym czasie - czasie social distancing - otwieramy konsultacje online! Każda dziewczyna zainteresowana aplikowaniem może liczyć na indywidualną rozmowę online ze stypendystką poprzedniej edycji o tym jak skutecznie wypełnić formularz. To wyjątkowa okazja! Konsultacje trwają do końca okresu pandemii Covid-19.
Na aplikacje do programu czekamy do 20 czerwca.


