Pierwszą lekcję, która miała premierę 24 marca o godz. 10.30, ale wciąż można ją zobaczyć tutaj, zatytułowano „Ciepło i zimno”. Prowadził ją Mateusz Bartoszewski, który zabrał widzów w ciekawą podróż do świata temperatury. Swoją opowieść zilustrował wieloma atrakcyjnymi dla dzieci doświadczeniami z dziedziny chemii i fizyki.


