REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Na program, który potrwa 7 miesięcy, od czerwca do grudnia,składają się następujący elementy: 

  • szkolenia, warsztaty, indywidualne konsultacje z praktykami biznesu, 
  • indywidualna relacja mentoringowa,
  • spotkania networkingowe uczestniczek programu.

Udział w programie jest bezpłatny, jednak uczestniczki zobowiązują się, że założą i zarejestrują swoje firmy w ciągu trwania programu.

Szukamy osób ambitnych, kreatywnych, nastawionych na sukces, otwartych na współpracę z innymi. Zapraszamy również panie zainteresowane nowymi trendami technologicznymi.

Do programu zostanie zakwalifikowanych 50 uczestniczek, wyłonionych w drodze konkursu. Proces rekrutacji będzie 2-etapowy, w pierwszym etapie będą przyjmowane zgłoszenia poprzez formularz on-line
W drugim etapie zaprosimy wybrane uczestniczki na rozmowy indywidualne.

Więcej informacji o rekrutacji na stronie Fundacji.

Serdecznie pozdrawiamy,

Kasia Wierzbowska i Dorota Czekaj

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

www.fundacjakobiet.org