Organizatorki Summitu piszą: "To dla nas historyczny moment. Wsparcie Pani Komisarz dodaje nam skrzydeł. Wcześniejsza nagroda Unii Europejskiej dla programu IT for SHE jako najlepszego działania dla kobiet w IT w Europie to wielki kop energii i wiary, że możemy zrobić coś na miarę globalną. Bo czemu nie my, czemu nie teraz właśnie?:)"
Strona wydarzenia: www.womenintechsummit.pl
Rejestracja na Summit jest już prawie zakończona, ale można jeszcze spróbować, bo zdarzają się losowe rezygnacje:


