REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


W dniu 11 lutego 2014 roku odbędzie się oficjalne otwarcie Giełdy połączone z wręczeniem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyróżnionym twórcom.

W uroczystości uczestniczyć będą wystawcy Giełdy – laureaci wystaw i targów wynalazczości z 2013 roku, przedstawiciele Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Patentowego oraz innych instytucji promujących lub wspomagających rozwój wynalazczości w Polsce, dziennikarze reprezentujący rozgłośnie radiowe, programy telewizyjne i wydawnictwa prasowe. Inauguracja odbędzie się w Sali Audytoryjnej Centrum Nauki Kopernik.

{gallery}stories/gielda_wynalazkow_cnk{/gallery}