REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


- Zachęcam do studiowania w Olsztynie. Tu spędzicie czas pięknie i pożytecznie – przekonywał maturzystów prof. Ryszard Górecki - rektor UWM.

Minister Wojciech Maksymowicz, też zachwalał uczelnię: - To jest uniwersytet wyjątkowy. Daje możliwość wyboru wielu ciekawych kierunków studiów. Matura i wybór studiów to bardzo ważny moment, decydujący często o całym życiu. Na dodatek żyjecie w ciekawym czasie - wdrażania nowej ustawy o szkolnictwie wyższym. Ona prostuje wiele spraw i daje wam większe możliwości uczestniczenia w życiu szkoły. Na studiach jednak nikt was za rękę prowadzić nie będzie. Tu jest więcej dozwolone, ale trzeba samemu decydować I na tym polega dorosłość. Życzę wam dobrych wyborów. Budujcie silną Polskę - zaapelował prof. Maksymowicz.

fot. www.uwm.edu.pl

{gallery}stories/2019-09-sm/olsztyn-uwm{/gallery}