REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Maturzystów na Politechnice przywitali: prof. Jacek Goc, prorektor PP, Elżbieta Leszczyńska – Wielkopolska Kurator Oświaty, prof. Marek Nawrocki - prorektor UAM, Marcin Jakubowski – wicedyrektor OKE w Poznaniu i Anna Wawdysz – pełnomocniczka prezydenta Poznania ds. młodzieży.

{gallery}stories/2019-09-sm/poznan/perspektywy{/gallery}