REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


poświęconą ogłoszeniu Raportu "Kobiety na politechnikach 2013"
oraz Ogólnopolskiemu Dniu Otwartemu Tylko Dla Dziewczyn, który odbędzie się 25 kwietnia 2013 r. na uczelniach w całym kraju.

Konferencja odbędzie się 3 kwietnia 2013 r. (środa) o godz. 11.00
w Sejmie RP, ul. Wiejska 4/6/8
sala 23 (budynek G)

W konferencji wezmą udział:

Agnieszka Kozłowska-Rajewicz – Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania
Małgorzata Olszewska - wiceminister Administracji i Cyfryzacji
Magdalena Gaj - prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej
prof. Tadeusz Więckowski – przewodniczący Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych, rektor Politechniki Wrocławskiej
Bożena Szydłowska – przewodnicząca Parlamentarnej Grupy Kobiet
dr Alicja Adamczak – prezes Urzędu Patentowego RP

oraz
twórcy i partnerzy akcji, a także studentki
kierunków technicznych i ścisłych

UWAGA: Konieczna jest akredytacja! Na zgłoszenia czekamy pod
e-mailem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla mediów: Bianka Siwińska, tel. 501 535 785, 22 628 58 62 w.43

Dziewczyny na
politechniki

www.dziewczynynapolitechniki.pl