REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Piknik to otwarte wydarzenie mające na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie. Chcemy pokazać, że nauka może przybrać wiele interesujących i nietuzinkowych form. Mamy na celu także promocję twórczości chóralnej, tanecznej i innej, co znajduje wyraz w aspekcie artystycznym naszego przedsięwzięcia.

W programie wydarzenia znajdują się m.in. występy artystyczne (np. koncert  Chóru Akademickiego UW oraz Chóru Wydziału Fizyki UW, występ Zespołu Pieśni i Tańca UW „Warszawianka”, Warszawska Orkiestra Sentymentalna), warsztaty (np. joga, śpiew, rysunek, rozwiązywanie konfliktów), prelekcje wykładowców UW (np. o Włoszech, o sztuce, czy o winach), spacery po Mariensztacie i Powiślu. 

Kluczowe wsparcie przy organizacji wydarzenia zapewnia nam Samorząd Województwa Mazowieckiego, Koordynator ds. Artystycznych Uniwersytetu Warszawskiego –  Kinga Jaźwińska oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy do obserwacji strony wydarzenia na Facebooku.

Wstęp wolny!