REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Do Warszawy przybędzie 35 studentów psychologii z Europy, jak i Izraela, Chin, czy Gruzji. Podczas tygodniowej konferencji odbędą się wykłady, stanowiące część otwartą dla osób zainteresowanych oraz warsztaty dotyczące różnych dziedzin Psychologii. Zaplanowane jest również zwiedzanie Warszawy oraz program rozrywkowy.

Dodatkowo podczas trwania konferencji, 20 Maja 2014, na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się kolejna odsłona Psychonaliów, a w jej ramach koncerty i wiele innych atrakcji.

Celem projektu jest umożliwienie wymiany kulturowo-językowej studentom psychologii z różnych części świata, a także wymiana doświadczeń związanych ze studiowaniem tego kierunku w różnych krajach, aby lepiej zrozumieć modele naukowe dominujące poza granicami Polski.

Więcej informacji na stronie internetowej oraz na oficjalnym fanpage’u Warsaw Goes International na Facebooku.