Dodatkowo Warszawa, Kraków, Katowice i Tarnów będą walczyły o prawo do "dzikiej karty" gwarantującej awans do przyszłorocznych finałów MPDO.
Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich to największy turniej debat rozegrany dotychczas w Polsce. Bierze w nich udział najwięcej drużyn, zostaje wygłoszonych najwięcej mów, słucha ich rekordowa liczba widzów. Każda występująca drużyna musi być ubrana spójnie i mieć jeden wspólny element wyróżniający. Na zakończenie turnieju zostanie wybrana najlepiej ubrana drużyna.
{gallery}stories/debata-oksfordzka{/gallery}


