REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Dzięki współpracy z Uniwersytetem Muzycznym im. Fryderyka Chopina w tym roku odbędą się również dwa spektakle muzyczne "Święta w Prezencie", skierowane do dzieci. Przedstawienia do obejrzenia już 15 grudnia w Studiu Nagraniowym Polskiego Radia oraz 19 grudnia na Uniwersytecie Muzycznym.

Cały zysk z tegorocznej edycji Koncertu zostanie przekazany Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" i pomoże w rehabilitacji podopiecznych Kliniki Budzik.

Więcej informacji na stronie www.swiatecznie.org oraz na Facebook’a: Świąteczny Koncert SGH oraz Święta w Prezencie. Tam również pojawią się informacje o biletach.