MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

 

300 kursów, a wśród nich 100 nowości, znajdzie się w ofercie Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego. Będzie można dowiedzieć się np. jak zostać mądrym liderem, dlaczego Francuzi mają „żabie e" i z czego śmieją się Brytyjczycy.

Kursy obejmują sześć dziedzin wiedzy: kultura i sztuka; języki i narody; człowiek i społeczeństwo; biznes, gospodarka i prawo; człowiek i środowisko; nauka i technika. Dzięki nim można podnieść umiejętności zawodowe, nauczyć się języka czy rozwijać swoje zainteresowania.

W rozpoczynającej się rekrutacji dostępne są np.: warsztaty z zakresu poprawnej polszczyzny i skutecznej komunikacji medialnej; kurs języka fińskiego dla początkujących; zajęcia z interpretacji sztuki współczesnej, a dla ścisłych umysłów – zajęcia z logiki i matematyki. Pierwsze zajęcia rozpoczną się we wrześniu.

Kursy Uniwersytetu Otwartego UW to propozycja dla osób, które skończyły 16 lat i chcą uczestniczyć w autorskich zajęciach prowadzonych przez uniwersyteckich wykładowców. Katalog kursów dostępny jest od piątku, a zapisy rozpoczęły się 6 sierpnia. Nie warto zwlekać z rejestracją, bo o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Na te najbardziej popularne zajęcia miejsca wyczerpują się czasami w jeden dzień – czytamy w komunikacie UOUW.

Osoby, które chcą się zarejestrować, powinny wejść na stronę www.uo.uw.edu.pl i założyć konto słuchacza. Wypełnienie formularza nie jest skomplikowane i trwa około minuty. Można też przyjść do siedziby UOUW przy ul. Krakowskie Przedmieście i zapisać się osobiście. Za 30 godzin dydaktycznych zapłacić trzeba od 200 do 290 zł, koszt jednej lekcji wynosi więc od 6,70 do 9,70 zł.

Źródło: PAP - Nauka w Polsce

 

 

 

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt