MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Stowarzyszenie Cognitis zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w konkursie Talent za Talent. Inicjatywa kierowana jest do młodych, przedsiębiorczych osób, które wykazują się bardzo dobrymi wynikami w nauce, odnoszą sukcesy w olimpiadach lub żywo uczestniczą w życiu szkoły, np. poprzez pracę w samorządzie. Jeśli nie spełniasz któregoś z tych wymogów, nie przejmuj się. Każde zgłoszenie jest przez organizatorów traktowane indywidualnie.

Najważniejsza jest chęć do własnego rozwoju – mówi Łukasz Malendowicz, jeden z organizatorów konkursu. – Chcemy, aby uczestnicy rozwiązywali zadania praktyczne związane z zarządzaniem zespołem i na tym się skupimy. Nie będzie reguł, ani definicji – zastrzega.

Trzeba powiedzieć, że brzmi to bardzo ciekawie, zwłaszcza, że wśród młodych osób panuje przekonanie, że szkoła uczy tylko teorii, a na praktyczne zadania nie ma czasu.

Organizatorzy chcą pokazać, że angażowanie się na etapie szkoły średniej i studiów w ciekawe, ponadobowiązkowe inicjatywy stwarzające możliwości do rozwoju osobistego, daje szanse do zdobycia umiejętności cenionych przez przyszłych pracodawców. Dla uczestników będzie to świetna okazja do podsumowania swojej dotychczasowej działalności przedmaturalnej, a jednocześnie głęboka motywacja do dalszych działań i rozwoju na nowym, akademickim etapie życia. Dodatkowo jest to niezwykła szansa, aby poznać nie tylko zainteresowanych podobną tematyką rówieśników, ale także organizację studencką, jaką jest Cognitis.

Pierwszy etap konkursu to zgłoszenia drogą elektroniczną przez formularz na stronie internetowej www.talentzatalent.pl, gdzie znajduje się więcej informacji o konkursie. Termin zgłoszeń upływa 15 sierpnia.

Zapraszamy do udziału i kierowania pytań pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt